Operations project manager

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 2 500 EUR/mesiacKonečná mzda sa odvíja od skúseností kandidátov + variabilná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátov a kandidátky na veľmi zaujímavú pozíciu v oblasti riadenia procesov súvisiacich so zákazníckym centrom, servisným a technickým oddelením.
Komplexná pracovná pozícia zahrňujúca projektový manažment a starostlivosť o spokojnosť zákazníkov z healthcare oblasti.

. riadenie projektov v oblasti starostlivosti o zákazníkov
. nastavovanie efektivity procesov v oblasti technického servisu

. možnosť práce, ktorej výsledky budete vidieť v reálnom čase
. priateľská atmosféra vo firme
. množstvo zaujímavých peňažných aj nepeňažných benefitov
. flexibilný pracovný čas
. možnosť čiastočnej práce z domu

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorých profil bude korešpondovať so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť v oblasti zdravotníctva a medicínskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

. skúsenosti s vedením projektov
. business mindset
. schopnosť maximálnej efektivity práce
. výborné komunikačné schopnosti
. skúsenosť z oblasti zdravotníctva, farmácie alebo medicínskej techniky

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4580907  Dátum zverejnenia: 24.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac