Product Specialist (IL, PU, PB, BY, CA, KM, ZA, MT, TR, RK, DK, NO, TS)

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacV závislosti od skúsenosti kandidáta možnosť výrazného navýšenia platu + variabilná zložka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prezentácia spoločnosti a jej produktov v danom regióne
- Rozvíjanie a upevňovanie vzťahov s lekármi
- Uplatňovanie marketingovej a predajnej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- Dosahovanie stanovených predajných výsledkov
- Pravidelné reportovanie výsledkov nadriadenému

- Prostredie originálnej farmaceutickej spoločnosti
- Kariérny rozvoj
- Bonusy, auto, mobil...
- Iné zamestnanecké benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je originálna farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Predchádzajúce skúsenosti na pozícii medicínskeho reprezentanta - podmienka
- Prezentačné a komunikačné schopnosti
- Analytické myslenie, schopnosť prepájania informácií,
- Schopnosť samostatne pracovať a rozhodovať sa
- Relationship management a marketingové myslenie

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4396256  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac