Obchodník - špedícia

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 2 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka. Výška konečnej odmeny bude závislá od skúseností a výsledkov kandidáta/ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte obchodného ducha, radi spoznávate nových ľudí a máte drive a chuť učiť sa nové veci, táto pozícia vám prinesie Vám možnosť sebarealizácie a naplnenia svojich ambícii. Hľadáme kandidátov, ktorí sa neboja výziev, radi pracujú tvrdo a zodpovedne a samozrejme za to budú patrične ohodnotení.

Náš klient ponúka príležitosť na kariérny rast a priestor na budovanie transportného biznisu.

. otváranie nových obchodných príležitostí
. akvizícia nových klientov
. budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi

. príležitosť na osobný aj kariérny rozvoj
. motivujúce platové ohodnotenie závislé od skúseností a dosahovaných úspechov
. príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorých profil bude najlepšie korešpondovať so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je slovenská špedičná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

. výborné komunikačné schopnosti
. odvaha púšťať sa do nových vecí
. strategické obchodné myslenie
. proaktívny prístup k práci a riešeniu problémov
. pozitívne naladenie a priateľská povaha
. zodpovednosť, dôslednosť a tímový duch
. vôľa napredovať

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4383815  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac