UX/UI dizajnér

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca ponúka na jednej strane stabilitu veľkej spoločnosti, na druhej strane priestor pre sebarealizáciu pri riešení každodenných úloh. Ponúkame príležitosť pracovať na reálnych a zaujímavých projektoch.

. návrh dizajnu servisných a predajných procesov pre všetky distribučné kanály (Design thinking/Service design)
. analýza klientskych procesov
. spolupráca pri redizajne
. príprava grafických podkladov pre vývojárov
. pomer UX/UI 70/30
. vedenie interných workshopov

. prostredie stabilnej spoločnosti v oblasti bankingu
. priestor na realizovanie veľkých a zaujímavých projektov
. možnosť prinášať nápady a riešenia
. priestor na rozvoj v skúsenom tíme
. široké možnosti vzdelávania
. množstvo ďalších finančných aj nefinančných benefitov

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorých profil bude korešpondovať so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Stabilní spoločnosť v oblasti bankovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Figma - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Axure RP - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

. proklientské myslenie
. logické a analytické uvažovanie
. schopnosť prinášať nápady a prezentovať ich
. silné komunikačné a prezentačné schopnosti
. detailizmus a schopnosť doťahovať veci do konca
. prax v oblasti UX/UI

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4326228  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac