Business Development Manager/Country Head SK a CZ

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacV závislosti od seniority kandidáta výrazné mzdové navýšenie!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pracovná pozícia ponúka veľký priestor pre proaktívných a kreatívnych kandidátov. Prinesie Vám možnosť sebarealizácie a naplnenia svojich ambícii. Hľadáme kandidátov, ktorí sa neboja výziev, radi pracujú tvrdo a zodpovedne a samozrejme za to budú patrične ohodnotení.

Náš klient ponúka príležitosť na kariérny rast a priestor na budovanie biznisu v laboratórnej oblasti.

. hľadanie nových obchodných príležitostí
. budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi
. aktívna spolupráca v rámci celého tímu

. kandidát, ktorý nás presvedčí dostane veľkú dôveru
. príležitosť na osobný aj kariérny rozvoj
. mimoriadne motivujúce platové ohodnotenie závislé od skúseností a dosahovaných úspechov

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorých profil bude korešpondovať so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v sektore laboratórnej diagnostiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

. anglicný jazyk na aktívnej úrovni - podmienkou
. skúsenosti na obdobnej pozícii
. proaktívny prístup k práci a riešeniu problémov
. pozitívne naladenie a priateľská povaha
. zodpovednosť, dôslednosť a tímový duch
. vôľa napredovať

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4232056  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac