Medicínsky reprezentant (PD, BN, TN, PN, NM, IL, PU)

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiac1300 € - minimum, prípadne viac, v závislosti od skúsenosti kandidáta + variabilná zložka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prezentácia spoločnosti a jej produktov v danom regióne (OTC + RX)
- Rozvíjanie a upevňovanie vzťahov s farmaceutmi a s lekármi
- Uplatňovanie marketingovej a predajnej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- Dosahovanie stanovených predajných výsledkov
- Pravidelné reportovanie výsledkov nadriadenému

- Prostredie originálnej farmaceutickej spoločnosti
- Bonusy, auto, mobil, tablet
- Iné zamestnanecké benefity

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorých profil bude korešpondovať so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je originálna farmaceutická spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii nie sú podmienkou ale výhodou
- Veľkou výhodou je vzdelanie v oblasti farmácie/biológie/chémie
- Skúsenosť v oblasti obchodu - výhodou
- Prezentačné a komunikačné schopnosti
- Pozitívny a flexibilný prístup
- Chuť vzdelávať sa

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4068228  Dátum zverejnenia: 3.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac