Medicínsky reprezentant - Prešovský kraj

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1700€ min. - prípadne viac, v závislosti od skúsenosti kandidáta + zaujímavá variabilná zložka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prezentácia spoločnosti a jej produktov v danom regióne
- Rozvíjanie a upevňovanie vzťahov so špecialistami
- Uplatňovanie marketingovej a predajnej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- Dosahovanie stanovených predajných výsledkov
- Pravidelné reportovanie výsledkov nadriadenému

- Prostredie originálnej medzinárodnej spoločnosti
- Prezentácia unikátnych produktov
- Bonusy, auto, mobil...
- Iné zamestnanecké benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je originálna farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Predchádzajúce skúsenosti na pozícii farmaceutického reprezentanta - podmienka
- Profesionálne prezentačné a komunikačné schopnosti
- Pozitívny a flexibilný prístup

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3789955  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700€ min. - prípadne viac, v závislosti od skúsenosti kandidáta + zaujímavá variabilná zložka platu