Špecialista informačnej bezpečnosti

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 200 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za informačnú bezpečnosť spoločnosti a jej rozvoj, spolupráca pri príprave stratégie IT bezpečnosti
- Príprava a sledovanie dodržiavania akčných plánov
- Skúsenosť s evidenciou, analýzou a riešením incidentov informačnej bezpečnosti
- Znalosti techník narušenia informačnej bezpečnosti, aktívne sledovanie trendov
- Spolupráca s externými dodávateľmi pri príprave a realizácii penetračných testov a bezpečnostných auditov
- Skenovanie ICT zariadení pomocou NESSUS skenera zraniteľností, poradenstvo a aktívna spolupráca pri odstraňovaní zraniteľností
- Skúsenosť s návrhom bezpečnostnej architektúry, nasadením alebo prevádzkou niektorej zo základných bezpečnostných technológií (FW, IPS, SIEM, DLP), správa systémov informačnej bezpečnosti
- Správa a aktualizácie dokumentácie týkajúcej sa informačnej bezpečnosti
- Účasť na projektoch týkajúcich sa IT bezpečnosti
- Kontrola dodržiavania bezpečnostných pravidiel, postupov a procedúr

- perspektívne zamestnanie v silnej spoločnosti
- možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať
- motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov, prepracovaný sociálny, benefitný systém starostlivosti o zamestnancov

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorých profil bude korešpondovať so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Naším klientom je významná, perspektívna spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Prax v oblasti informačnej bezpečnosti minimálne 3 roky
- Znalosti a prehľad v štandardoch riadenia informačnej bezpečnosti, skúsenosti so zavádzaním ISO 27001 vítané
- Znalosti legislatívy týkajúcej sa informačnej bezpečnosti
- Nutný všeobecný prehľad v ICT (systémy, databázy, siete, mobilné zariadenia)
- Stredne pokročilá angličtina podmienkou (komunikácia so zahraničnými partnermi)
- Praktické skúsenosti s webovými technológiami – web services, XML, HTTP, HTML, CSS...
- Administrácia Windows Server, LINUX
- Znalosti sieťových technológií (VLAN, DNS, DHCP, TCP/IP, VPN, IPS, FW...)
- certifikácie CISA, CISM, CISSP vítané, ale nie sú podmienkou

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3703867  Dátum zverejnenia: 29.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac