Medicínsky reprezentant - Košice, Revúca, Rožňava

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
min. 1300€ - prípadne viac v závislosti od kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prezentácia spoločnosti a jej produktov v danom regióne
- Rozvíjanie a upevňovanie vzťahov s farmaceutmi, lekárňami, lekármi
- Uplatňovanie marketingovej a predajnej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- Dosahovanie stanovených predajných výsledkov
- Pravidelné reportovanie výsledkov nadriadenému

- Prostredie medzinárodnej spoločnosti
- Prezentácia unikátnych produktov
- Bonusy, auto, mobil...
- Iné zamestnanecké benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je medzinárodná farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Predchádzajúce skúsenosti na pozícii farmaceutického reprezentanta
- Profesionálne prezentačné a komunikačné schopnosti
- Pozitívny a flexibilný prístup

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3586971  Dátum zverejnenia: 2.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1300€ - prípadne viac v závislosti od kandidáta