Personálny konzultant/recruiter

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ motivujúca bonusová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám šikovného nadrivovaného junior konzultanta. Nároky máme síce vysoké, ale možnosť robiť to čo ťa baví, pracovať v skvelom menšom kolektíve, kde hodnoty ako rešpekt, poctivosť, úprimnosť a dôvera sú na prvom mieste, môcť sa odborne a kariérne posúvať nenájdeš hocikde:)
Máme krásne pracovné prostredie, výbornú kávu a fixný plat sa dá relatívne rýchlo navýšiť o motivujúce bonusy.

• selekcia a vyhľadávanie vhodných kandidátov
• samostatná realizácia výberových konaní podľa požiadavky klienta
• aktívna komunikácia s klientmi a kandidátmi, dohadovanie stretnutí a interview
• participácia na interview pri výbere kandidátov
• administratívna podpora
• reporting
• práca s databázou kandidátov

• samostatná a zodpovedná práca
• menší príjemný pracovný kolektív
• možnosť profesného rastu
• motivujúce ohodnotenie zodpovedajúce výsledkom

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorých profil bude korešpondovať so všetkými požiadavkami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálno-poradenská spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatnej práce
- zameranie aj na proces aj na cieľ
- schopnosť reprezentatívnej komunikácie
- zodpovednosť, dôslednosť a schopnosť robiť rozhodnutia
- zmysel pre humor veľkou výhodou

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3415194  Dátum zverejnenia: 2.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac