Advokátsky koncipient

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiacmotivujúca variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame priestor na sebarealizáciu v prestížnej advokátskej kancelárii.

- vypracovávanie právnych dokumentov, právnych analýz, posudkov a stanovísk
- navrhovanie možných riešení, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a ostatný právny servis pre klientov
- rôznorodá právna agenda - IT, IP, M/A, verejné obstarávanie, mediálne právo

- prostredie poprednej advokátskej kancelárie
- priestor na zaujímavú pracovnú agendu
- možnosť sebarealizácie

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorých profil bude korešpondovať so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Právnické činnosti

Klientom je popredná advokátska kancelária.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť z práce v advokátskej kancelárii
- zmysel pre detail
- samostatnosť
- aktívny a pozitívny prístup
- schopnosť analytického myslenia
- vysoké pracovné nasadenie
- diskrétnosť
- profesionálne vystupovanie

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3387045  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac