Logistika - Obchodník

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- potvrdzovanie nákladov ponúkaných pridelenými zákazníkmi
- vyjednávanie cien , ladenie termínov , rozhodovanie sa o potvrdení objednávok
- zaevidovanie objednávok v programe ŠPED
- vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov
- vypracovanie cenových ponúk pre zákazníkov
- preverovanie nových zákazníkov
- oslovovanie neaktívnych zákazníkov z našej databázy
- vyťažovanie pridelených fixných aút
- riešenie prípadných vzniknutých udalostí počas prepravy
- komunikácia so zákazníkom pri vzniku škodovej udalosti
- riešenie reklamácií so zákazníkmi
- komunikácia a kooperácia s administratívnym oddelením , informácie k dokladom k preprave (napr. výmena paliet , dodacie listy atď. )
- riešenie ostatných vecí so zákazníkmi – splatnosti , získavanie chýbajúcich dokumentov k preprave od zákazníka
- hodnotenie zákazníkov
- príležitostné osobné stretnutia so zákazníkmi v rámci EÚ
- počas služby vykonávať pozíciu dispečer

- benefity

V prípade Vášho záujmu reflektovať na inzerovanú pozíciu, zašlite svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku s aktuálnou fotografiou na e-mailovú adresu: [email protected]

„Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách uvedených dokumentov spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. a BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o. prostredníctvom stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že niektoré informácie, ktoré poskytujem, vrátane zobrazenia fotografie, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto moje osobné údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú 3 roky. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti obchodu a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosť minimálne dvoch cudzích jazykov – aktívne
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- ovládanie AETR
- flexibilita (multitasking)
- dobrá pamäť
- ovládanie PC
- spoľahlivosť
- lojálnosť
- dôslednosť
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3241828  Dátum zverejnenia: 14.11.2017