Lekár

Business Development s.r.o.

Miesto práce
Ústí nad Labem, Česko
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, najväčšie zdravotnícke zariadenie v ČR s viac ako 7 nemocnicami, hľadáme lekárov. Táto jedinečná pracovná príležitosť ponúka nielen plný, alebo čiastočný úväzok, ale tiež flexibilitu a možnosť pracovať so špičkovými technológiami.

Vhodná oblasť špecializácie:

·         Všeobecné lekárstvo

·         Nefrológia

·         Pneumológia

·         Ortopédia

·         Traumatológia

·         Radilógia

·         Onkológia

Ponúkame:

·         Flexibilné pracovné podmienky: pracovný úväzok podľa vašich potrieb, vrátane možnosti čiastočného úväzku

·         Motivujúce a nadštandardné finančného ohodnotenie

·         Podpora bývania

·         Podpora pri relokácií

·         Podpora profesionálneho rozvoja: možnosť aktívnej účasti na zahraničných kongresoch, kurzoch a workshopoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je najväčšie zdravotnícke zariadenie v Českej republike, ktoré prevádzkuje viac ako 7 nemocníc.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Profil vhodného kandidáta:

·         Odborná kvalifikácia na minimálne 1. Stupni v danom odbore

·         Spôsobilosť vykonávať lekárske povolanie podľa zákon č. 95/2024 Z.z. v ČR

·         Bezúhonnosť a zachovanie etických štandardov v odbore

·         Schopnosť prispôsobiť sa rôznorodým situáciam s empatiou a vrúcnym prístupom

·         Aktívna komunikačná znalosť anglického jazyka na úrovni min. B2

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4792478  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac