Chief accountant/Finance Manager

Business Development s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vedenie tímu účtovníkov a administratívnych pracovníkov /3 /
* zodpovednosť za mesačnú a ročnú účtovnú závierku podľa lokálnych účtovných štandardov
* dozor nad účtovnými operáciami ( zodpovednosť za komplexné vedenie podvojného účtovníctva )
* príprava podkladov na daň z príjmu a DPH
* mesačná inventarizácia súvahových účtov
* rekonsiliácie účtov a preventívna kontrola účtovníctva
* komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami a daňovými poradcami, audítormi
* dohľad nad platbami, spolupráca na tvorbe mesačných plánov likvidity a ročnej prognózy cash flow
* Intrastat reporting
* dohľad nad týždňovou resp. mesačnou fakturáciou dodávateľov
* reporty a analýzy
* participácia na rôznych finančných projektoch

* motivujúce finančné ohodnotenie
* sociálny program a benefity
* práca v úspešnej nadnárodnej FMCG spoločnosti
* možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
* služobný automobil,notebook a mobilný telefón

Ak Vás naša pozícia zaujala, pošlite mi prosím Vaše CV v slovenskom alebo anglickom jazyku prostredníctvom linku nižšie.
Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.
Ďakujem pekne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť - FMCG segment /trvanlivé potraviny/.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, dane, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* minimálne 3 roky skúseností s komplexným vedením účtovníctva
* skúsenosť s vedením menšieho tímu
* znalosť daní, mzdových a účtovných zákonov
* AJ - na komunikatívnej úrovni
* chuť pracovať na nových projektoch

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3857033  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac