Business Development – dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálných pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.

Business Development … rozvíjame váš biznis

Senior Tax Consultant

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP (dohodou)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 800 - 2 500,- EUR v závislosti od skúseností a seniority kandidáta , ročné odmeny vo výške niekoľkých násobkov mesačného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie daňového poradenstva a činností s tým súvisiacich pre zverených klientov - zväčša ide o spoločnosti so zahraničnou účasťou pôsobiace na Slovensku.

- zabezpečené pravidelné vzdelávanie v odbornej oblasti - min. 3x ročne
- 10,- EUR poukážka mesačne na sociálne vyžitie
- 50% príspevok na Multisport kartu
- v prípade potreby zabezpečené parkovacie miesto (centrum BA)

Informácie o výberovom konaní

* Vaše životopisy zasielajte prosím na nižšie uvedený link.
* Na pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.
* Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.2.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je etablovaná spoločnosť na SR trhu, ktorá dlhé roky úspešne pôsobí v oblasti daňového, účtovného a finančného poradenstva a audítorských služieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor, dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• vysokoškolské vzdelanie II stupňa - ekonómia, dane
• predchádzajúca prax v daňovom poradenstve aspoň 3-5 rokov
• skúsenosti v oblasti podvojného účtovníctva
• licencia daňového poradcu výhodou
• aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
• samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, analytické myslenie, dobré komunikačné schopnosti, bezúhonnosť, zmysel pre tímovú prácu
• zákaznícky prístup
• dobrá znalosť aplikácií Microsoft Excel, Word a Powerpoint

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Business Development s.r.o.
Gajova 4
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Grebecová
Tel.: +421903554814
E-mail: poslať životopis
ID: 3575953   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 800 - 2 500,- EUR v závislosti od skúseností a seniority kandidáta , ročné odmeny vo výške niekoľkých násobkov mesačného platu