Country Manager SR /autoopravárenské laky, oleje a mazivá/

Business Development s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za celkový chod spoločnosť a dosahované výsledky / obrat , náklady, marža/
* vedenie a rozvoj jednotlivých oddelení spoločnosti / obchod, technické oddelenie, customer servis, financie a hr /
* sledovanie najnovších trendov na trhu , monitoring konkurencie
* identifikácia nových obchodných príležitostí
* rozvíjanie a udržiavanie obchodných vzťahov s top klientmi spoločnosti
* v spolupráci s finančným oddelením - príprava a implementácia ročných plánov
* reporting na centrálu spoločnosti

* práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti - popredný dodávateľ autoopravárenských lakov
* zaujímavé platové ohodnotenie + ročný bonus
* služobný automobil
* ďalšie benefity

Životopisy v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte prosím na nižšie uvedený link .

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky kritéria nášho klienta.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca na trhu autoopravárenského lakovania, automobilového priemyslu a priemyselnej výroby. Svojím zameraním sa radí medzi popredných dodávateľov autoopravárenských lakov. Veľkou konkurenčnou prednosťou je zabezpečovanie komplexného vybavenia lakovní. Od spotrebného materiálu a pracovných nástrojov až po garážovú a sušiace techniku. V posledných dvoch rokoch sa spoločnosť dynamicky rozvíja aj v oblasti lakovania a úpravy povrchov v drevárskom a nábytkárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* predošlé skúsenosti na obdobnej pozícii
* preferovaná skúsenosť z automotive , priemyselnej výroby alebo operatívneho leasingu
* skúsenosť s riadením stredne veľkého tímu /30/
* analytické myslenie
*výborné organizačné schopnosti a dôraz na detail
*schopnosť iniciovať zmenu
* miesto výkonu práce je Ilava

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3278778  Dátum zverejnenia: 4.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou