Automatizačný špecialista

Business Development s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Udržiava technickú dokumentáciu a vytvára dokumentáciu ku vlastným projektom
- Zúčastňuje sa na inovačných projektoch modernizácie existujúcich technológií
- Zabezpečuje plynulú prevádzkyschopnosť elektronických vybavení, vykonáva opravy a nastavenia výrobných a nevýrobných zariadení
- Rieši okamžité technické výpadky a poruchy na elektronickom zariadení podľa závažnosti a inštaluje nové zariadenia
- Vykonáva diagnostiku a profilaktiku zariadení, vykonáva preventívnu údržbu v rámci odvetvia automatizácie
- Orientuje sa v oblasti všeobecnej elektroniky, výpočtovej techniky, senzoriky, komunikačnej elektroniky, prípadne zabezpečovacej elektroniky
- Ovláda základné znalosti IT technológií, hlavne LAN, WAN, VLAN, prepínače a smerovače, sieťové komunikačné protokoly, Windows a dátové servery
- Má prehľad v sfére PLC automatov, sériových dátových komunikáciách, riadeniach pohonov, prípadne v robotických systémoch
- Pri svojej práci zodpovedá za dodržiavanie platných právnych a interných predpisov v oblasti hygienickej nezávadnosti a bezpečnosti potravín, správnej výrobnej praxe, bezpečnosti práce a ochrany životného prostredia

Ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:
- Pružná pracovná doba
- Flexi dni
- Stravné lístky
- Nápoje na pracovisku
- Podpora vzdelávacích aktivít
- Príspevok na športové aktivity – športový fond
- Účasť na akciách v programe Plus pre Vás od Nestlé
- Referrál (odmena za nábor)
- Výlety, kultúrne a spoločenské akcie
- Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce podľa aktuálnej Kolektívnej zmluvy

Po odpracovaní šiestich mesiacov v hlavnom pracovnom pomere:
- Príspevok na detskú výživu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Príspevok na voľnočasové aktivity – Flexi Pass

Môže to byť zaujímavá príležitosť pre absolventa v tomto segmente, ktorý túži po rozvoji a po stabilnej práci v nadnárodnej spoločnosti.
Miesto výkonu práce je v Prievidzi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť, ktorá je na trhu už 150 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba potravín

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ak ste šikovný, zvládnete to aj so SŠ vzdelaním, VŠ ako príjemný bonus
- Skúsenosť so SCADA (Schneider) - výhodou, ale nie podmienkou
- Bez praxe nie sú koláče – aspoň 2-3 roky na obdobnej pozícii
- Vyhláška a paragraf podmienkou – minimálne 22ka
- You should be able to express yourself in English laguage, and understand others as well
- A čo sa osobnosti a prístupu týka, hľadáme zamestnancov, ktorí sú schopní, ale hlavne ochotní: pracovať spoľahlivo a zodpovedne, učiť a rozvíjať sa, a neustále sa zlepšovať v tom, čo robia; prispôsobovať sa zmenám (tak ako sa mení svet, mení sa aj naša práca); komunikovať a riešiť problémy aj v zložitejších situáciách (nehľadajú výhovorky ale riešenia problémov); zvládať stres, občas sa mu proste nevyhneme (tak isto, ako v bežnom živote); a hlavne, hľadáme ľudí, ktorí majú chuť pracovať a vážia si svoju prácu!

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3170600  Dátum zverejnenia: 25.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou