Manažer pre kontakt s verejnosťou

BUSINESS CLOUD s. r. o.

Vajnorská 100, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové mesto, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR + odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme super komunikatívneho kolegu k nám do teamu ktorý nám pomôže dohadovať stretnutia s novými klientmi a napĺňať kalendár našim dravým obchodníkom.

- Ponúkame prácu v rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Vytvárame pre našich kolegov stabilné prostredie s možnosťou profesionálneho rozvoja
- Radi sa s tebou dohodneme na variabilnej pracovnej dobe
- Máme tu naozaj veľmi pekné pracovné prostredie v Polus Tower II na 9 poschodí s výhľadom na Karpaty a celú Bratislavu
- Spoločnosť vedú majitelia s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti konzultácii a rozvoja firiem
- Dohodneme si stebou naozaj veľmi motivujúce finančné ohodnotenie
Určite v našej spoločnosti je možné sa veľa naučiť a zabezpečiť tvoj kariérny rast aj za krátky čas.

V prípade tvojho záujmu nám možeš reagovať na e-mailovou adresu: [email protected]. Určite sa ti ozveme a dohodneme si s tebou ďalší postup. Uchádzačov budeme kontaktovať najneskôr do troch dní od zaslania životopisu. V prípade, že máš záujem o detailnejšie informácie, tak nás kontaktuj telefonicky na dole uvedenom čísle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je pre nás veľmi dôležité, aby si sa, vedel a chcel učiť novým veciam,hľadáme kolegu ktorý má veľmi pozitívny vzťah k ľuďom a práci. Príjemné vystupovanie a nekonfliktná komunikácia je u nás samozrejmosť. Prax v oblasti nie je vôbec nutná.

V prípade, že máš záujem v našej spoločnosti rásť, je dôležité aby si splnil naše následovné očakávania:

- neustále pozitívny prístup a sústredenie sa na prácu
- hľadanie riešení a nie problémov v akejkoľvek situácií
- prispievanie do spoločnosti čímkoľvek, čo môže zlepšiť procesy.
- schopnosť konštruktívne myslieť a vyhodnocovať situácie na základe najlepšieho riešenia pre všetky zúčastnené strany
- samostatné sa vzdelávanie v oblastiach, ktoré sa týkajú rozvoja tvojej osobnosti
- byť flexibilný pri činnostiach a čase
- ochota na sebe neustále pracovať a učiť sa od okolia

Sme obchodná, marketingová a konzultačná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti startupového a podnikateľského poradenstva. Zvyšujeme klientom zisky, tržby a nastavujeme systém. Vyhľadávame investorov a investičné príležitosti, štartujeme nové projekty a odovzdávame ich našim partnerom. Ak máš vlastný projekt/firmu alebo v budúcnosti by si chcel mať, neváhaj nás kontaktovať s veľkou pokorou si ťa radi vypočujeme.
ID: 2491970  Dátum zverejnenia: 1.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR + odmena