CNC obrábač kovov

BUSINESS AND DRIVE, spol. s r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
04/2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 950€ (brutto) + individuálne ohodnotenie podľa reálnej kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrábanie na CNC strojoch v kusovej výrobe podľa výkresovej dokumentácie. Nutná znalosť čítania výkresov a meranie súčiastok pri stroji.
Samostatnosť pri práci.
Prax v kusovej výrobe - výhodou.
Programovanie v heidenhain, alebo sinumerik.
Výber a nastavenie náradia / nástrojov.

Stravovanie na pracovisku - vlastná jedáleň.
Príjemná pracovná atmosféra.
Hradíme kurzy VZV - žeriavnický, viazačský.
Práca v jednozmennej prevádzke.
Príspevok na cestovanie.
Možnosť ubytovania.
Stabilné a perspektívne pracovné miesto s možnosťou ďalšieho rastu.

Hľadáme pracovníka do kmeňového stavu na riadnu pracovnú zmluvu. V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické / strojárske

Vodičský preukaz

B

Spoľahlivosť, precíznosť a samostatnosť.
Ochota vzdelávať sa.
Odborný rast.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu už od roku 1997. Ponúkame služby ako výroba, modifikácia, oprava a údržba foriem a nástrojov, spracovanie kompletnej technickej dokumentácie, 3D skenovanie, reverzné inžinierstvo, strojárska výroba dielov, strojov a zariadení v zákazkovej a malosériovej výrobe.
Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001, ISO 14001, ISO 3834 -2 – EN 1090-2 EXC2, OPRÁVNENIE 87/1/2009 – TZ – O (OU,R,M)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Továrenská 3/B
901 01 Malacky

Kontakt

ID: 3618410   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 950€ (brutto) + individuálne ohodnotenie podľa reálnej kvalifikácie