Asistentka predaja - brigáda BUSHMAN Laugaricio Trenčín

BUSHMAN TRADE s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.+variabilná zložka mzdy na základe splnenia denných plánov. + stravné za odpracované dni nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študentku/študenta vysokej školy na dlhodobú spoluprácu popri štúdiu.
• Aktívny zákaznícky servis - hľadáme pozitívne naladenú kandidátku s dobrými komunikačnými schopnosťami.
• Budovanie vzťahov so zákazníkmi - prístup robí všetko a Vy budete tvárou našej spoločnosti v očiach zákazníkov.
• Starostlivosť o tovar- príjem, kontrola, prezentácia tovaru.
• Teamový hráč - práca v teame si vyžaduje flexibilitu a zároveň ťah na bránu.
• Orientácia na výsledok - ako každá spoločnosť chceme rásť a preto aktívne sledujeme ukazovatele produktivity, ako aj plnenie stanovených plánov tržieb.
• Ponúkaná pozícia sa obsadzuje pre v OC Laugaricio Trenčín.

Čo Vám ponúkame navyše?
• Módna pracovná uniforma.
• Zamestnanecké zľavy na naše produkty.
• Stravné lístky preplácané nad rámec zákona.

Uchádzačov prosíme o zaslanie aktuálneho životopisu aj s fotografiou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky za účelom pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, tímový hráč, zodpovednosť, ochota učiť sa.

BUSHMAN má na Slovensku viac ako 20 ročnú históriu a patrí medzi top značky pohodlného a kvalitného oblečenia navrhovaného pre mužov a ženy, ktorí milujú slobodu a cestovanie, objavovanie a dobrodružstvo.

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikoleta Takáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 4836912  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.