Asistentka predaja BUSHMAN Aupark Bratislava

BUSHMAN TRADE s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 050 - 1 200 EUR/mesiacvrátane variabilnej zložky a príplatku za víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáme zodpovednú a pozitívne naladenú kandidátku, ktorú práca v predajni bude baviť a je pripravená každý deň pracovať s ľuďmi v priamom kontakte.
• Hlavnou náplňou práce bude aktívny zákaznícky servis.
• Zabezpečenie chodu prevádzky po každej stránke - dokladanie tovaru, visual merchandising, správne prebratie a nacenenie tovaru.
• Zodpovednosť za dokumenty súvisiace s chodom prevádzky.
• Orientácia na predajné výsledky.
• Výplatu si u nás kreujú zamestnanci sami podľa plnenia denných a mesačných plánov.
• Hľadáme dlhodobú spoluprácu.
• Forma pracovného času - 12h smeny, 15 dní v mesiaci ( 2 pracovné víkendy).

• Módna pracovná uniforma.
• Zamestnanecké zľavy na naše produkty.
• Motivačné ohodnocovanie.
• Súťaže na mesačnej báze.
• Stravné nad rámec zákona.
• Pitný režim.

Životopis s fotografiou prosím pošlite na nižšie uvedený kontakt. Vybrané kandidátky budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

BUSHMAN má na Slovensku viac ako 20 ročnú históriu a patrí medzi top značky pohodlného a kvalitného oblečenia navrhovaného pre mužov a ženy, ktorí milujú slobodu a cestovanie, objavovanie a dobrodružstvo.
ID: 3758207  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac