700 - 900 EUR/hod.

Hľadáme asistentku predaja do predajne so štýlovým oblečením do OC OPTIMA

BUSHMAN TRADE s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáme milú a prirodzenú kandidátku, pre ktorú je príjemné vystupovanie a úsmev samozrejmosťou.
• Máte poaktívny prístup k práci.
• Rada sa učíte nové veci a pracovnú príležitosť beriete ako novú skúsenosť.
• Chcete tráviť viac času s ľuďmi a práve preto si hľadáte prácu v obchode.
• Zákaznícky servis a spokojný zákazník je pre Vás alfa-omega ako aj pre nás.
• Ste flexibilná a zodpovedná.
• Po zaškolení dokážete plnohodnotne prispieť svojou prácou k napĺňaniu mesačných plánov a reprezentovať spoločnosť v očiach zákazníkov.
• Hľadáme kandidátku na dlhodobú spoluprácu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700-900Eur (vrátane variabilnej zložky)

• Módna pracovná uniforma.
• Zamestnanecké zľavy na naše produkty.
• Motivačné ohodnocovanie.
• Súťaže na mesačnej báze.
• Príplatky za víkendy.
• Preplácané nadčasy v prípade potreby prevádzky.

Svoj životopis aj s fotografiou pošlite na dole uvedený kontakt. Vybrané kandidátky budem kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

BUSHMAN má na Slovensku viac ako 19 ročnú históriu a patrí medzi top značky outdoorového oblečenia navrhovaného pre mužov a ženy, ktorí milujú slobodu a cestovanie, objavovanie a dobrodružstvo.

Adresa spoločnosti

Bushman Trade, s.r.o.
Stará Vajnorská 11
83104 Bratislava

Kontakt

ID: 3711757   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700-900Eur (vrátane variabilnej zložky)