Можливість для людей з України

Kuchár so skúsenosťami z medzinárodnej kuchyne / ázijskej

BURINA s.r.o.

Miesto práce
Palúčanská, Liptovský Mikuláš
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
jún 2022
1 400 - 1 700 EUR/mesiacplatobné podmienky budú prispôsobené znalostiam a samostatnosti kuchára v kuchyni a jeho kreativite

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podielať sa na zostavovaní menu podľa sezónnosti.
- pripravuje denné menu a večer a´la carte ponuku
- vyberá a objednáva suroviny do kuchyne

- práca v novovybudovanom penzióne
- čistá a zorganizovaná kuchyňa
- zdravé stravovanie počas pracovnej doby
- možnosť zvýhodneného vstupu do wellness
- možnosť prispôsobenia dochádzky
- voľnosť v kreatívnom varení

Pracovná doba je dlhý a krátky týždeň, prípadne podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Počet rokov praxe

2

Hľadáme komunikatívnych pohoďákov do našej kuchyne, ktorí sa zaujímajú o zdravý životný štýl alebo je pre nich dôležitá skladba ich jedálnička

Prevádzkujeme rodinný penzión v Liptovskom Mikuláši, časť Palúdzka. V rekonštruovaných a novovybudovaných priestoroch nájdete dizajnovú rezidenciu ako stvorenú na oddych pre rodiny s deťmi a zároveň každého, kto sa zaujíma o zdravý životný štýl.
Vegánsky orientovaná reštaurácia s otvorenou kuchyňou je k dispozícii pre hostí aj pre verejnosť.
Ubytovanie ponúkame v štýlových izbách a apartmánoch.
Čerešničkou je jeden z najpútavejších wellnes na Liptove.
ID: 3760067  Dátum zverejnenia: 10.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac