Skladník / pomocný pracovník

BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
okamžite

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu SKLADNÍK, ktorý bude v jednozmennej prevádzke:

- pripravovať expedície pre zákazníkov podľa expedičného plánu,
- zodpovedať za vykládku/nakládku vozidiel, správnu evidenciu dodacích a prepravných listov, prípadne inej korešpondencie,
- hotové výrobky uskladňovať podľa určenia na prislúchajúce skladové miesto,
- zodpovedať za vykonanie inventúry stavu zásob v sklade (1x mesačne),
- podieľať sa na šponovom hospodárstve,
- dodržiavať poriadok na pracovisku a v skladových priestoroch.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mzda 5,-€ / hod. brutto + zákonné príplatky

Naša rozvíjajúca sa spoločnosť ponúka stabilné pracovné miesta v modernom a bezpečnom prostredí.

O zamestnancov sa staráme od prvého dňa v rámci adaptačného procesu v trvaní 1 - 3 mesiace, počas ktorých je nový člen tímu výroby zaškolovaný služobne starším kolegom.

Uchádzač má po absolvovaní pracovného pohovoru možnosť nahliadnuť do priestorov výrobnej haly a oboznámiť sa s budúcim pracoviskom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, ekonomické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na pozícií skladníka výroby vo výrobnej spoločnosti - výhodou,
- praktické skúsenosti so skladovým hospodárstvom,
- oprávnenie a prax na VZV,
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť, zmysel pre detail, časová flexibilita, schopnosť pracovať samostatne aj v tíme.

Firma Burgmaier sa zaoberá výrobou vysoko presných sústružených a frézovaných dielcov vo veľkých sériách na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 80 rokov.
Výrobné kapacity v našich jednotlivých prevádzkach v Nemecku, Francúzsku a na Slovensku udržiavame na najvyššej technickej úrovni a naše procesy neustále zlepšujeme.
Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom, dosahujeme ju prostredníctvom troch základných pilierov, ktoré tvoria našu podnikovú kultúru: kompetencia, precíznosť a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Technická ulica 6
97401 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3805261   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzda 5,-€ / hod. brutto + zákonné príplatky