Supply Chain Coordinator

BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Technická ulica 6, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora pri riadení nového projektu v rámci produktovej línie,
- analýza požiadaviek zákazníka, komunikácia so zákazníkom,
- plánovanie, implementácia a realizácia výrobných procesov,
- návrh výrobných konceptov a layoutov, optimalizácia výrobných procesov v sériovej výrobe,
- zodpovednosť za technické, organizačné vedenie zákaziek v súlade s platnými postupmi a štandardmi spoločnosti,
- zodpovednosť za dodržiavanie termínov a kvalitatívnych parametrov zákaziek,
- zodpovednosť za riadenie, export, kontrolu objednávok pre zverených zákazníkov,
- komunikácia so zverenými zákazníkmi a prepravnými spoločnosťami,
- plánovanie a kontrola výrobných kapacít v zmysle požiadaviek zákazníka v spolupráci s výrobným oddelením,
- analýza dát, zlepšovanie IT systémov v logistike.

- stabilné pracovné miesto v rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- práca v modernom a bezpečnom prostredí,
- mesačné prémie,
- ročná prémia,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- jazyková výučba priamo v priestoroch spoločnosti hradená zamestnávateľom,
- teambuildingy,
- strava zabezpečená zamestnávateľom,...

Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky pracovnej pozície. Kontakt a pracovné pohovory sa uskutočnia v mesiaci NOVEMBER 2017.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

IBM Lotus Notes - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- aktívna znalosť anglického jazyka PODMIENKOU,
- znalosť nemeckého jazyka výhodou,
- skúsenosti z automotive výhodou,
- silná zákaznícka orientácia a tímový duch,
- organizačné schopnosti,
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť.

Firma Burgmaier sa zaoberá výrobou vysoko presných sústružených a frézovaných dielcov vo veľkých sériách na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 80 rokov.
Výrobné kapacity v našich jednotlivých prevádzkach v Nemecku, Francúzsku a na Slovensku udržiavame na najvyššej technickej úrovni a naše procesy neustále zlepšujeme.
Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom, dosahujeme ju prostredníctvom troch základných pilierov, ktoré tvoria našu podnikovú kultúru: kompetencia, precíznosť a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Technická ulica 6
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 2931550   Dátum zverejnenia: 9.11.2017