Logo BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s r.o.

Koordinátor školení a obchodný referent

BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiacRočný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za obchodné aktivity a výsledky oddelenia školení, predaj školení

Podpora a rozvoj portfólia v oblasti poskytovaných školení a udržiavanie databázy zákazníkov

Kompletné a efektívne plánovanie jednotlivých školení

Príprava, evidencia, tlač a zasielanie certifikátov zo školení

Fakturácia

Administratívna podpora na obchodnom oddelení

Príprava zmluvných podkladov pre obchodného riaditeľa

Vyhľadávanie informácii súvisiacich s obchodnou činnosťou spoločnosti

Komunikácia so zákazníkmi pre zabezpečenie kompletnosti vstupných dotazníkov

Kontrola správnosti, evidencia a ukladanie zmluvných podkladov

Komunikácia so zahraničnými pobočkami spoločnosti

5 týždňov dovolenky

Jazykový kurz a vzdelávanie

3 sickday počas roka

Teambuilding a ďalšie firemné akcie

Mobilný telefón aj na súkromné účely

Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Administratíva, obchodné oddelenie

Počet rokov praxe

3

Komunikačné a organizačné zručnosti

Zodpovednosť, dôslednosť, systematickosť

Schopnosť samostatnej a tímovej práce

Odolnosť voči stresu, flexibilita, lojalita voči spoločnosti

3 roky skúseností v oblasti administratívy

Spoločnosť Bureau Veritas je vedúcou svetovou spoločnosťou poskytujúcou služby v oblasti inšpekcii, certifikácie kvality, bezpečnosti a ochrany zdravia, životného prostredia ako aj sociálnej a spoločenskej zodpovednosti.
Bureau Veritas je partner v každom kroku. Našim klientom ponúkame celú škálu služieb od kontrol a auditov až po testy, analýzy, technické inšpekcie, certifikácie a poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Šnircová
Tel.: +421905382270
E-mail: poslať životopis
ID: 4799109  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac