Obchodník - Business developer

BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody, možno ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacobchodné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká:
► Aktívne vytvárať nové kontakty a identifikovať ďalšie príležitosti pre spoluprácu
► Vyhľadávať, kontaktovať a získavať nových zákazníkov
► Plánovať a realizovať obchodné stretnutia, samostatne spracovávať ponuky pre klientov a viesť záznamy v SalesForce
► Udržiavať, hodnotiť a rozvíjať zákaznícke kontakty
► Monitorovať a sledovať trh – konkurenciu, zákaznícke potreby, analýzy, atď.

Čo očakávame od Vás:
► Ukončené vzdelanie (SŠ s maturitou / VŠ),
► Prax v predaji služieb (B2B) v teréne podmienkou
► Uvítame znalosť v oblasti certifikácie a kontrolných periodických služieb a poradenstva (elektro-plyn, vykurovacie zariadenia, tlakové nádoby, atď.), QMSE.
► Ochotu celý týždeň pracovať v teréne u klientov
► Samostatné riadenie svojej činnosti, orientáciu na zákazníka
► Empatiu, výborné komunikačné zručnosti
► Organizačné a predajné zručnosti na vysokej úrovni
► Znalosť práce s PC (Microsoft Office 365)
► Vodičský preukaz skupiny B, ochota cestovať v rámci SR
► Dobrá znalosť AJ – dokážete sa dorozumieť a jednať s ľudmi v rôznych oblastiach činnosti
► Samostatnosť a zodpovednosť, dôslednosť, systematickosť

Ponúkame:
► Zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti a účast na zaujímavých projektoch pre prestížnych klientov v odbore
► Motivujúce platové ohodnotenie v rozmedzí 1200 – 3000 EUR hrubého mesačne
► Zamestnanecké výhody
► Služobné vozidlo a mobilný telefón (aj na súkromné účely)
► Plnú podporu pri profesnom rozvoji a vzdelávaní
► Prácu na plný pracovný úväzok

Vaše profesné CV v anglickom jazyku prosíme zaslať ako prílohu v odpovedi na tento inzerát.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Micosoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ste empatická osobnosť, ktorá vie jednať s rôznými ľuďmi. Viete hovoriť po anglicky a to aj s klientom aj s manažérom. Ste cieľavedomý človek a úspech klienta je aj vaším úspechom. Viete spolupracovať, lebo sám je človek jediný.

Spoločnosť Bureau Veritas je vedúcou svetovou spoločnosťou poskytujúcou služby v oblasti inšpekcii, certifikácie kvality, bezpečnosti a ochrany zdravia, životného prostredia ako aj sociálnej a spoločenskej zodpovednosti.
Bureau Veritas je partner v každom kroku. Našim klientom ponúkame celú škálu služieb od kontrol a auditov až po testy, analýzy, technické inšpekcie, certifikácie a poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4069416  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac