Stomatolog pro moderní zavedenou kliniku

Bulovka Dental Clinic, a.s.

Místo práce
Praha, Praha, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 160 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Moderní špičkově vybavená Bulovka Dental Clinic oslavila rok. Za tuto dobu se podařilo vybudovat fungující moderní zdravotnické zařízení poskytující vysoce kvalitní komplexní služby v oblastech stomatologie se stabilním týmem odborníků, širokou a stále rostoucí klientelou. Do svého kmenového týmu lékařů hledáme nové kvalitní stomatology, kteří se budou podílet na dalším úspěšném rozvoji a růstu kliniky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru opravňující k výkonu povolání v ČR
  • Praxe v oboru je velkou výhodou, ale případně dáme příležitost také šikovným absolventům/-tkám
  • Chuť prohlubovat svoje znalosti a nadále rozvíjet svou odbornost
  • Český nebo slovenský jazyk na výborné komunikativní úrovni
  • Zodpovědný přístup, spolehlivost a vstřícnost k pacientům

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost cizího jazyka výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • Velmi dobré platové ohodnocení adekvátní zkušenostem
  • Úzkou spolupráci s jinými specialisty a kapacitami v oboru!
  • Práci s moderním technickým vybavením
  • Hrazená odborná školení a vzdělávání dle potřeb konkrétního specialisty
  • Individuální nastavení mzdy a úvazku
  • Vstřícný přístup vedení a kvalitní přátelský kolektiv
  • Nástup ihned, případně dle dohody

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4328307  Dátum zverejnenia: 13.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc