Technológ papierenského stroja PS1 - práca vhodná aj pre absolventa vysokej školy s chemickým, resp. technickým zameraním

BUKÓZA HOLDING, a.s.

Miesto práce
Hencovská 2073, 093 02 Hencovce
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacod 1000,- v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie kvality vyrábaných produktov na PS1 v plnom rozsahu vykonávaných činností v zmysle nariadení vedenia spoločnosti, interných predpisov a platných právnych predpisov.
Koordinácia výroby s oddelením predaja, s oddelením nákupu a plánovania, expedíciou, laboratóriom.
Navrhovanie inovatívnych postupov, materiálov a výrobkov.
Koordinácia testov nových postupov a nových materiálov a následne tvorba reportu.
Sledovanie, kontrola, dodržiavanie a vyhodnocovanie reportov a plánov kvality.
Aktívne odstraňovanie technologických problémov.
Tvorba, sledovanie a kontrola dodržiavania technologických a pracovných postupov, prevádzkovo – bezpečnostných predpisov a poriadku na pracovisku.
Tvorba výkresovej dokumentácie.
V prípade potreby zasiahnutie do výrobného procesu (ohrozená bezpečnosť zamestnanca, kvalita výrobkov, hrozí poškodenie zariadenia).
Služobné cesty – (prezentácie výrobkov, reklamácie).
Koordinácia pre zavedenie a dodržiavanie ISO 9001:2015 (zmocnenec pre kvalitu).
Zastupovanie pozície Technológ-laborant.
Zastupovanie pozície Vedúci prevádzky HP.
Spolupracuje s odbornými útvarmi spoločnosti BUKOZA HOLDING,a.s
Vykonávanie iných činností podľa pokynov nadriadeného.
Informovanie nadriadeného v prípade akejkoľvek poruchy, problémov a pochybností vyžadujúcich rozhodnutie inej kompetentnej osoby.
Udržiavanie čistoty na celkovom pracovisku.
Kontrola a dodržiavanie BOZP.

- Stabilná a perspektívna práca
- Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- Motivačné mzdové ohodnotenie
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- Služobný telefón
- Obedy 0,90 €
- Príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- EUR
- Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- EUR

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o inzerovanú pozíciu. Vzhľadom na kapacitné možností budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický, technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti výroby (riadenia kvality)

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť
- Ochota vysokého pracovného nasadenia
- Analytické myslenie, kreativita, schopnosť tímovej práce
- Dôslednosť, precíznosť
- Organizačné schopnosti
- Schopnosť okamžitého rozhodovania
- Proaktívny prístup, samostatnosť, schopnosť plného pracovného nasadenia a zvládania záťažových a stresových situácií, flexibilita

Spoločnosť zaoberajúca sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie, s ročným obratom cca 200 mil.eur. Je výrazne proexportne orientovaná prevažne na trhy EÚ. Hlavnými produktmi sú papierenská buničina, prášková celulóza, elektrická energia a teplo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4351045  Dátum zverejnenia: 9.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac