Junior právnik

BCH Advokáti Chlipala

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiacMožnosť postupného rastu platu a poskytovania odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú posilu. Čo bude Vašou pracovnou náplňou?

• poskytovanie právneho poradenstva najmä v oblasti práva: obchodného, pracovného, pozemkového, IT, IP, GDPR,
• posudzovanie a vypracovávanie právnych dokumentov –príprava zmlúv, súdnych podaní, právnych stanovísk, právnych analýz,
• prijímanie, prejednávanie a vybavovanie obchodných prípadov,
• zastupovanie klientov pri jednotlivých úkonoch pred súdmi a inými orgánmi,
• identifikovanie potencionálnych oblastí zraniteľnosti a rizík súvisiacich s dodržiavaním zákonov a iných všeobecne záväzných právnych predpisov a navrhovanie nápravných opatrení,
• vykonávanie iných pracovných úloh podľa pokynov zamestnávateľa.

• spolupráca na zaujímavých projektoch,
• priestor na sebarealizáciu a profesijný rozvoj,
• podpora kreativity a inovatívnych riešení,
• flexibilný pracovný čas a možnosť príležitostného homeoffice-u,
• zaujímavé finančné ohodnotenie,
• osobitné ohodnotenie za prinesených klientov.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku nám pošlite kliknutím nižšie na „Poslať spoločnosti životopis“.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Najneskôr do 30 dní budeme telefonicky kontaktovať vybraných uchádzačov ohľadne ďalšieho postupu vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

• min. 1 rok praxe (skúsenosť v oblasti IT, IP, práva výhodou),
• spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci,
• samostatnosť,
• disciplína,
• komunikatívnosť a orientácia na klienta

BCH Advokáti Chlipala pôsobia na trhu od roku 2003 so zameraním na IT právo a moderné technológie. Naša kancelária je dlhodobo oceňovaná v domácich a medzinárodných hodnoteniach (Chambers & Partners, Právnická firma roka, WTR 1000, IP Stars, IFLR 1000). Ponúkame nielen prácu, ale aj príjemné pracovné prostredie, skvelý kolektív a možnosť ďalšej spolupráce. Bližšie informácie o nás nájdete na www.bch.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4004498  Dátum zverejnenia: 22.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac