4 EUR/hod.

Právny/a asistent/ka

Bukovinský & Chlipala, s.r.o.

Miesto práce
Svätoplukova 30, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov pre právnikov
- vypracovanie jednoduchých právnych dokumentov
- vybavovanie právnych a administratívnych záležitostí v rámci Bratislavy
- administratívne práce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4€/hod

V prípade, že spĺňate požiadavky na právneho asistenta/asistentku, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis na emailovú adresu: [email protected] Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, manažment, ekonomika, filozofia, sociológia, pedagogika, IT

Naša advokátska kancelária poskytuje právne služby v oblastiach: obchodné právo, občianske právo, pozemkové právo, pracovné právo, vymáhanie pohľadávok z obchodného styku a športové právo. Sme Právnickou firmou roka ako odporúčaná kancelária pre oblasť Duševné vlastníctvo, IT právo, telekomunikácie už 6 rokov za sebou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Svätoplukova 30
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Otavová
Tel.: +421233014760
E-mail: poslať životopis
ID: 3653532   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4€/hod