Právny/a asistent/ka

BCH Advokáti Chlipala

Miesto práce
Svätoplukova 30, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov pre právnikov
- vypracovanie jednoduchých právnych dokumentov
- vybavovanie právnych a administratívnych záležitostí v rámci Bratislavy
- administratívne práce

V prípade, že spĺňate požiadavky na právneho asistenta/asistentku, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis na emailovú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, manažment, ekonomika, filozofia, sociológia, pedagogika, IT

BCH Advokáti Chlipala pôsobia na trhu od roku 2003 so zameraním na IT právo a moderné technológie. Naša kancelária je dlhodobo oceňovaná v domácich a medzinárodných hodnoteniach (Chambers & Partners, Právnická firma roka, WTR 1000, IP Stars, IFLR 1000). Ponúkame nielen prácu, ale aj príjemné pracovné prostredie, skvelý kolektív a možnosť ďalšej spolupráce. Bližšie informácie o nás nájdete na www.bch.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3653532  Dátum zverejnenia: 18.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.