Reagujte bez životopisu

Strojník vodárenských zariadení-náborový příspěvek 1000€

Buildsys a.s.

Místo práce
Okres Nitra
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 550 - 1 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spoločnosť BUILDSYS, a.s. a jej dcérska spoločnosť BUILDSYS SK, s.r.o. sa zaoberajú službami prevádzky a údržby energetických zariadení budov (kúrenie, chladenie, stlačený vzduch, vzduchotechniky, vodné hospodárstvo a pod.), automatizácie a energetiky budov. Hľadáme kandidáta pre : Prevádzku a údržbu vodárenských zariadení – 12hod zmenná prevádzka

Náplň práce :

  • je vedený odborne skúseným a zodpovedá za bezpečné prevádzkovanie, obsluhu a údržbu zariadení (fyzikálno-chemická čistiareň odpadových vôd, čerpadlá, nádrže, dávkovacie čerpadlá, kalolis, rozvody vody, kanalizácie, ORL, prečerpávacie stanice...).
  • zodpovedá za čistenie odpadových vôd z technológie
  • vykonáva pravidelné preventívne a korektívne kontroly zariadení podľa stanovených rozpisov, termínov a udalostí
  • vedie operatívnu evidenciu provedených výkonov na zariadeniach
  • spolupracuje s ostatnými zmenovými pracovníkmi a špecialistami
  • prevádza bežné údržbárske práce a opravy
  • spoluprácuje na aktualizaciach príslušných prevádzkových dokumentácií
  • rešpektovanie pracovných postupov
  • spolupracuje na zlepšovaní pre zvyšovanie bezpečnosti a stability energetických zariadení
  • udržuje správnu pracovnú morálku a vzájomnú tímovú spoluprácu medzi zamestnancami
  • udržiava vysokú efektivitu práce, čistotu a poriadok
  • práca v Nitre bez cestovania

Požadujeme:

  • vzdelanie technického smeru
  • prax v oblasti inštalácií alebo obsluhy alebo údržby vodárenských zariadení – minimálne 2 roky
  • zodpovednosť, spoľahlivosť
  • technické a logické myslenie
  • manuálna zručnosť
  • záujem o prácu, využívání plné pracovní doby pouze k práci
  • tímový hráč
  • vodičský preukaz skupiny B
  • ideálne pro kandidátov z Nitry a blízkeho okolia

Ponúkame:

  • stabilitu firmy so skoro 20 ročnou históriou, korektnosť, ľudskosť, dôveru a profesionalitu
  • nadpriemerné platové podmienky
  • náborový bonus 1 000 €, po úspešnom ukončení skúšobnej doby (3 mesiace)
  • mnoho príplatkov
  • príspevky na stravné
  • možnosť stravovania priamo v mieste výkonu práce (každý deň niekoľko menu k výberu)
  • stabilní zamestnanci majú možnosť príspevku na dôchodkové poistenie, na dovolenku, 13. plat, možnost čerpania benefitov zo sociálneho fondu, a pod.
  • možnosť individuálnych odmien za kvalitne odvedenú prácu
  • pracovná doba 11,5 hodín (2 x ranná, 2 x nočná, 4x deň voľna)
  • mobilný telefón i pre súkromé používanie zdarma
  • teambuildingy v SK a ČR (cyklovýlety a iné športové a společenské akcie)

Platové podmienky: 1.550 – 1.700 EUR vrátane zmenových príplatkov (čiastka neobsahuje náborový bonus, individuálné odmeny, 13.plat, príspevky na stravné, ďalšie benefity zamestnávateľa), o skutočnej výške rozhoduje vždy priamo zamestnanec podľa jeho pracovných výsledkov.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucia Mgr.Minaříková
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4810224  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/měsíc