Vedoucí montáží

BUILDSYS, a.s. (Energon, Aptum)

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 100 - 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Přijmeme manažera elektromontáží na realizačních zakázkách pro naši pobočku v Bratislavě. Hlavní náplní práce je činnost vedoucího pracovníka elektromontáží prováděná přímo na realizovaných zakázkách Měření a regulace (automatizace administrativních budov) v Bratislavě, jedná se tedy o provádění řízení, organizace a kontrol elektromontážních prací prováděných elektromontážními pracovníky od zahájení až do dokončení/zprovoznění celé realizované zakázky MaR.

Čeká Vás vstřícný a kvalitní dobrý kolektiv v zavedené a respektované společnosti patřící mezi leadery v oboru automatizace budov v ČR a SK. Sám si můžete zvolit, jaký pracovní vztah preferujete, zda-li působnost na IČO s fultime vytížením nebo HPP. Našim požadavkem je prokázání vašich znalostí a zkušeností – hledáme tzv. hotového člověka pro uvedenou pracovní pozici

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • střední odborné vzdělání elektro
  • elektrotechnická způsobilost dle vyhlášky 50/78 Sb minimálně § 5-6
  • praxe a velmi dobrá znalost oboru elektromontáží v MaR nebo slaboproudech (případně v NN)
  • odpovídající znalost v oboru MaR (automatizace budov)
  • znalost práce s technickou a projektovou dokumentací
  • řidičské oprávnění skupiny "B" – zkušený řidič
  • týmový hráč
  • schopnost jednat s lidmi a koordinovat elektromontážní činnosti vč. postupu montážních prací
  • bezúhonnost

Místo vašeho současného pobytu Bratislava a přilehlé okolí

Náplň práce

  • hledání firem, montážníků na slabo i silnoproudé rozvody MaR
  • organizování, řízení a kontroly nad elektromontážními pracemi a pracovníky fyzicky prováděné na předmětné zakázce v Bratislavě
  • plánování, zajišťování a koordinace připravenosti jiných profesí na navazující elektromontážní práce MaR
  • účast na kontrolních dnech organizovaných objednatelem
  • tzv. pravá ruka kolegy Projektového manažera předmětné zakázky

Nabízíme

  • práce ve stabilní firmě u jednoho z leaderů a předních inovátorů v oboru automatizace budov
  • možnost vzdělávání v rámci vzdělávacích programů společnosti nebo individuální vzdělávání
  • velmi početný tým kolegů odborných technologů ve společnosti, mnohaleté zkušenosti
  • možnost kariérního růstu a dovzdělávání
  • firemní vozidlo, NTB, mobil a další potřebné vybavení
  • různé firemní benefity a sick days navíc k řádné dovolené

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4031429  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/měsíc