Obchodný zástupca

Buildinx s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 2 500 EUR/mesiaczákladný plat 800€ plus variabilná zložka do 2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie zákazníkov
- vypracovanie cenových ponúk
- monitorovanie aktivít konkurencie a vývoja situácie na trhu

Práca v mladom kolektíve.
- PC a mobil
- firemný automobil aj na súkromné účely
- profesný rast a odborné vzdelávanie
- bonusy a odmeny
- školenia

Sme spoločnosť ktorá sa zaoberá modernými technológiami pre bývanie.
Hľadáme nadšenca pre moderné a inteligentné bývanie, ktorý vie komunikovať a vyhľadávať obchodné príležitosti. Našim top produktom je rekuperácia Jablotron.
Poprosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu aj s fotkou a motivačný list.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2020 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, obchod

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchod
3

Sme stavebná a developerská spoločnosť pôsobiaca v regióne Banská Bystrica.
Máme dve divízie. Stavebnú časť a technológie budov. Staviame nízkoenergetické murované rodinné domy ale aj pasívne drevostavby. Realizujeme vlastné developerské projekty domov na kľúč. Divízia technológií sa zameriava predovšetkým na vetranie, chladenie, kúrenie. Priorita je riešenie rekuperácie do RD.

Kalinčiakova 6342/23
974 05 Banská Bystrica, Nitra,

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Hero
Tel.: +421910110133
E-mail: poslať životopis
ID: 3927220  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac