Reagujte bez životopisu

Stavbyvedúci - projektový manažér

Buildinx s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 500 EUR/mesiac800 základ , plus odmeny pri splnení plánu objemu a kvality od 200 do 700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie stavebných prác
Objednávanie materiálov a stavebných strojov
Koordinovanie subdodávateľov a živnostníkov
Príprava podkladov na stavbu
Nápočet výkazu výmer
Vedenie stavebného denníka

Služobné auto, telefón, notebook, tvorivá práca prevažne v teréne

Ak ti vonia drevo a betón, ak vieš zorganizovať postavenie rodinného domu od základu až po strechu a si nadšený pre moderné trendy pri výstavbe rodinných domov, tak nám pošli na seba kontakt. Ak máš znalosti na úrovni absolventa strednej stavebnej priemyslovky čo sa týka zakladania domov, statiky, konštrukcie striech a máš prehľad v stavebných materiáloch a technológiách, tak nám určite pošli svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected] . Ak priložíš motivačný list, kde budú uvedené tvoje skúsenosti, úspechy, na akých postoch a stavbách si pracoval a dôvody prečo chceš robiť to čo ponúkame, budeš o to bližšie k získaniu práce v našej firme. Prilož prosím aj svoju fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebná priemyslová škola, Stavebná fakulta

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Odborná spôsobilosť v oblasti pozemných stavieb na základe odborného vzdelania je výhodou, nie podmienkou.
Skúsenosti s koordinovaním stavebných prác.
Prax v praktickej stavebnej činnosti na stavbe, nielen z kancelárie.
Schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne v rámci regiónu BB.
Samostatnosť v riadení výstavby.
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť.

Sme výhradný distribútor a importér značky JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY pre Slovenskú republiku. Našim sortimentom sú centrálne rekuperácie, chladenie, zásobníky na teplú vodu s tepelným čerpadlom, plynové a elektrické kotle. Predávame a montujeme rekuperácie, tepelné čerpadlá, elektrické podlahové kúrenie a ďalšie smart systémy. Pôsobíme vo všetkých regiónoch Slovenska. Viac o firme sa dozvieš na www.vyvetraj.sk
ID: 3810897  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac