Reagujte bez životopisu

Obchodno-technický poradca pre JABLOTRON

BUILDINX technology s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
inheď
600 - 4 000 EUR/mesiacMzda je určená percentuálne z tržby. Výpočet je jednoduchý a transparentný.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj technológií značky JABLOTRON - rekuperácia, vykurovacia a chladiaca technika, alarmy

Služobné auto aj na súkromné účely
Telefónna karta s mobilom
Notebook, tablet
Stravné lístky

Nadchýňajú Ťa moderné technológie pre bývanie, ovládané pomocou aplikácie v telefóne, s cloudovým úložiskom? Vieš čo je rekuperácia a chceš sa v tejto oblasti zdokonaliť ? Baví Ťa obchod, predaj ? Príď pracovať do nášho tímu. Pošli životopis s fotkou a keď napíšeš motivačný list, máš skutočný záujem, si vítaný. Nepotrebujeme niekoho, kto sa chce zamestnať - "upratať", potrebujeme nadšenca. Preto je práca na živnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prehľad v stavebníctve
Znalosť stavebných konštrukcií
Čítanie stavebných výkresov, projektov
Ochota cestovať a byť neustále v pohybe

Spoločnosť BUILDINX technology s.r.o. zabezpečuje distribúciu a montáž technológií budov, predovšetkým rekuperačných jednotiek, vykurovaciu, chladiacu a tieniacu techniku. Je výhradným distribútorom značky JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY na Slovensku.
ID: 3983189  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac