Stavbyvedúci / manažér stavieb

BUILDING SK, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
15.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 300 EUR/mesiacOdmeny za ukončené stavby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme kolegu na pozíciu stavbyvedúci / manažér stavieb

Úspešný kandidát bude zodpovedný, za:
- pomoc pri koordinácii a riadení činností, zabezpečujúcich realizáciu pridelených stavieb
- zabezpečuje zásobovanie materiálom , tendrovanie subdodávok
- vykonáva dozor nad manipuláciou a spôsobom uloženia materiálu v skladových priestoroch stavby
-vykonáva dozor nad spôsobom zabudovania materiálu na stavbe
- zodpovedá za efektivitu, kvalitu a bezpečnosť vykonávaných prác
- komunikuje s investorom
- kontrola faktúr subdodávateľov
- zabezpečuje osadenie a udržiavanie označenia stavby v súlade so Stavebným zákonom
- vedie a udržiava záznamy z odovzdania staveniska, stavby, vedie stavebný denník i dokumentáciu, týkajúcu sa stavby
- zúčastňuje sa na kontrolných dňoch

-po dohode možnosť využívania prideleného automobilu na súkromné účely
-práca a zázemie v stabilnej spoločnosti
-motivačné finančné ohodnotenie
-firemné akcie a teambuildingy
-mobilný telefón, notebook, automobil, kompletné pracovné pomôcky a vybavenie

komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, dobré organizačné a manažérske zručnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky pre činnosť stavbyvedúci je výhodou.

Stavebná spoločnosť Building SK zaoberajúca sa výstavbou a obnovou bytových domov. Svoje skúsenosti ponúkame v rámci obnovy bytových domov a výstavby rodinných domov na kľúč.
Cieľom spoločnosti je zabezpečiť kvalitné služby a maximálnu spokojnosť zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Vaclavík
Tel.: +421904762778
E-mail: poslať životopis
ID: 4450205  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac