Technický zástupca pre Firestone Building Products

Building Products, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.1.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac+ bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technické centrum v Bratislave je vedúcim technickým centrom spoločnosti Firestone Building Products pre východnú Európu, krajiny SNŠ, Pobaltie a Škandináviu. Všetky aktivity a činnosť spoločnosti Building Products, s.r.o. sú exkluzívnou podporou spoločnosti Firestone.

Po absolvovaní odbornej prípravy v rámci technického oddelenia spoločnosti Firestone, budete zodpovedný za poskytovanie techickej podpory našej sieti dodávateľov, distribútorov a partnerov. Hlavná náplň práce bude:

• Technická podpora v priebehu realizácie projektu (technická asistencia)
• Príprava projektu vrátane návrhu systémov, inštalačných detailov, cenových ponúk, výpisov materiálov, kladačských plánov
• Školenia pre našich dodávateľov v oblasti hydroizolácie plochých striech a jazierkových fólií
• vykonávanie technických inšpekcií strešných systémov a hydroizolácií jazierok za účelom získania záruky
• Inšpekcia realizovaných systémov alebo produktov, ktoré nesplnili štandardy kvality
• Odborné semináre, prezentácie a školenia
• Stavba makiet striech a systémov pre potreby výstav a seminárov

na tejto pozícii ponúkame:

• adekvátne finančné ohodnotenie s pravidelným nárastom a rôznymi ďalšími výhodami
• pracovnú príležitosť v prestížnej medzinárodnej spoločnosti
• notebook, telefón, firemné auto
• možnosť pracovať aj z domu
• medzinárodné skúsenosti
• vzdelávacie semináre, školenia a zahraničné služobné cesty

Informácie o výberovom konaní

pošlite životopis na e-mail Building Products, s.r.o.:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hydroizolácie plochých striech a jazierkové systémy...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Váš profil:

• Schopnosť čítať technické výkresy
• Schopnosť komunikovať, spolupracovať v tíme
• Aktívne používanie Anglického jazyka, iné jazyky výhodou

Osobnostné predpoklady:

• manuálna zručnosť, cieľavedomosť, spoľahlivosť
• flexibilita a ochota cestovať
• komunikatívnosť, dôveryhodnosť, zodpovednosť

Firestone Building Products, je popredný svetový výrobca syntetických hydroizolačných membrán pre strešné krytiny a hydroizolácie umelých vodných plôch.

Building Products, s.r.o. je technicko/obchodné zastúpenie spoločnosti Firestone pre Českú a Slovenskú republiku so sídlom v Bratislave, poskytujúce komplexné technické služby sieti distribútorov a dodávateľov spoločnosti Firestone, rovnako ako aj špecialistom, konzultantom a architektom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4200732  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac