Pánska a detská kaderníčka / sieť salónov

BUGASIS s. r. o.

Miesto práce
Ľudovíta Štúra, Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.3.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kaderníčky do našej novootvorenej prevádzky. Vašou náplňou práce bude strihanie starších/mladších pánov a detí.
Jedna sa o klasické pánske strihy.
So zákazníkom sa strávi od 15min do 30min maximálne. Záleží od Vašej šikovnosti.
Salón je novootvorený, moderný a čistý. Nachádza sa priamo pri vstupe v obchodnom dome Kaufland, kde je dostatok potencionálnych zákazníkov pre rýchle vybudovanie klientely.

Zamestnanie na zmluvu - stály pracovný pomer , plat vždy presne a načas. (aj počas COVIDU sme udržali pracovné pomery a platy)
Odmeňovanie podľa odpracovaných rokov , rozličné odmeny vo vecnej a finančnej podobe.
Vážime si prácu navyše a mimoriadny výkon našich zamestnancov, preto odmeňujeme špeciálnymi odmenami a extra bonusmi.
Pekné moderné a čisté prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kaderníčka, kaderník , rekvalifikačný kurz v obore kaderníctva so znalosťou odboru.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Kadernícky salón je na trhu 5 rokov vďaka správnemu prístupu vedenia, výborným pracovným podmienkam pre zamestnancov, vysokej kvalite služieb a skvelej tímovej práci zamestnancov. Samozrejmosťou je individuálny prístup vedenia k zamestnancom s možnosťou dohodnúť sa na spoločnom riešení. Prevádzky rozširujeme a taktiež aj pracovné pozície.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4688970  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac