Obchodný zástupca HORECA pre Južné Slovensko

Budweiser Budvar SK

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa komunikovať a obchodovať?
Máš pozitívny vzťah ku gastru a dobrému pivu?
Hľadáme šikovného kolegu s bydliskom v Trnavskom alebo Nitrianskom kraji.

Tvojou náplňou práce bude:
Získavanie a starostlivosť o zákazníkov v segmente HoReCa, komunikácia so zákazníkmi
Zabezpečenie predaja produktov Budweiser Budvar a Brewdog
Zodpovednosť za obchodné výsledky v pridelenom regióne
Budovanie a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi
Pravidelný reporting výsledkov
Monitoring konkurenčných aktivít
Predkladanie návrhov na zlepšenie obchodných vzťahov

Práca v tíme atraktívneho a stabilného zamestnávateľa, producenta najkvalitnejšieho ležiaku na svete
Služobný mobil, notebook, auto - aj na súkromné účely
Motivačný systém ohodnotenia, bonusy za plnenie cieľov
Balíček firemných benefitov vrátane zamestnaneckého piva
Firemné akcie (teambuildingy, návšteva pivovaru)

Informácie o ohodnotení:
Hrubá základná mzda od 850 EUR závislá od kvalifikačných predpokladov a skúseností kandidáta + variabilná mesačná zložka zodpovedajúca výkonom.
13. mzda v závislosti od dosiahnutých ročných výsledkov

Ak Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám štrukturovaný životopis.
Kontaktovať budeme vybraných kandidátov, ktorí zodpovedajú požadovaným kritériám. Ostatným ďakujeme za pochopenie, ale nie je v našich silách všetkým odpovedať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Horeca, Gastro

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny šofér
Príjemné vystupovanie
Pptimizmus a túžba dosahovať ciele
Skúsenosť v oblasti HORECA , ideálne s čapovaním piva
Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti

Budweiser Budvar SK, s.r.o. je samostatnou dcérskou spoločnosťou českého národného pivovaru Budějovický Budvar n.p. a zároveň výhradný importér produktov Budweiser Budvar na trhu v Slovenskej republike.
Pivovar Budějovický Budvar, n.p. bol založený v roku 1895 a je dlhodobo jedným z najúspešnejších potravinárskych podnikov v Českej republike. Portfólio produktov Budweiser Budvar je exportované do viac ako 80 krajín sveta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3977599  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac