Obchodný zástupca HORECA pre Bratislavu

BUDWEISER BUDVAR SK

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa komunikovať a obchodovať , si aktívny šofér?
Máš pozitívny vzťah ku gastru a dobrému pivu?
Hľadáme šikovného kolegu do nášho skvelého kolektívu.

Tvojou náplňou práce by bolo :
Vykonávanie denných plánovaných návštev horeca zákazníkov
Zodpovednosť za obchodné výsledky v pridelenom regióne,
Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v segmente horeca,
Proaktívny predaj produktov zákazníkom,
Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi,
Pravidelný reporting výsledkov

Práca v tíme priateľských kolegov
Zázemie stabilného zamestnávateľa
Služobný mobil, notebook, auto - aj na súkromné účely
Motivačný systém ohodnotenia, bonusy za plnenie cieľov
Zľavy na nákup našich produktov
Firemné akcie, narodeninové voľno

Informácie o ohodnotení:
Hrubá základná mzda od 800 EUR závislá od kvalifikačných predpokladov a skúseností kandidáta plus variabilná mesačná zložka zodpovedajúca výkonom.
13. mzda v závislosti od dosiahnutých ročných výsledkov

Ak Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám štruktúrovaný životopis. Ak máš svoju fotku, môžeš ju pripojiť a všetko zaslať na e-mail: [email protected]
Kontaktovať budeme vybraných kandidátov, ktorí zodpovedajú požadovaným kritériám. Ostatným ďakujeme za pochopenie, ale nie je v našich silách všetkým odpovedať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Horeca, Gastro
2

aktívny šofér , príjemné vystupovanie
optimizmus a túžba dosahovať ciele
skúsenosť v oblasti HORECA , ideálne s čapovaním
výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti

Budweiser Budvar SK, s.r.o. je samostatnou dcérskou spoločnosťou Budějovického Budvaru n.p. a zároveň výhradný importér produktov Budweiser Budvar na trhu v Slovenskej republike.
Pivovar Budějovický Budvar, n.p. je dlhodobo jedným z najúspešnejších potravinárskych podnikov v Českej republike. Bol založený v roku 1895 pod názvom Český akciový pivovar a orientoval sa na výrobu vysokokvalitného piva.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Budweiser Budvar SK, s.r.o.
Diaľničná cesta 4416/18
90301 SENEC

Kontakt

ID: 3586224   Dátum zverejnenia: 12.4.2019