Zdravotná sestra nemocnica Salzburg a Linz Rakúsko

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
3 800 EUR/mesiac+ príplatky za nočné, nedele a sviatky, 13. a 14. plat, ubytovanie hradené v plnej výške, príspevok na cestovné do 300 €, zdravotné a sociálne poistenie v Rakúsku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme voľné pracovné miesta na pozícii zdravotná sestra, operačná sestra a odborný zdravotnícky asistent v súkromnej nemocnici Linz a v univerzitnej nemocnici Salzburg v Rakúsku.

Oddelenia: interné, chirurgia, ortopédia, traumatógia, urológia, neuorológia, gynekológia, plastická chirurgia, odd. anestézie a intenzívnej medicíny, rádiologické a endoskopické pracovisko

Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú, plný po dohode čiastočný úväzok
Finančné ohodnotenie v závislosti od vzdelania a praxe ( plat uvádzaný v čistom): všeobecná zdravotná sestra od 2600€/mesačne, operačná sestra 2900€/mesačne, zdravotnícky asistent PFA od 2300€/mesačne + príplatky za nočné, víkendy a sviatky, 13. a 14. plat, nárok na dovolenku 5 týždňov, zdravotné a sociálne poistenie v Rakúsku
V prípade potreby zabezpečené bezplatné ubytovanie a príspevok na cestovné 300€, lacné stravovanie v jedálni vo forme bufetu
Rôzne modely pracovného času, možná dohoda na pláne služieb

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Rakúska personálna agentrúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo, zdravotná sestra/brat, zdravotnícky asistent

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Potvrdenie o rovnocennosti vzdelania v Rakúsku/Anerkennung
- Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka B2
- Zápis v registri zdravotníckych povolaní v Rakúsku

Ak vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám váš životopis v nemeckom jazyku.

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4359660  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 800 EUR/mesiac