Zdravotná sestra/asistent Rakúsko

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
3 500 EUR/mesiacBezplatné ubytovanie, príplatky za nočné, nedele a sviatky, vianočný a dovolenkový plat, cestovné 300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti v zdravotníckych zariadeniach v Rakúsku, vedenie ošetrovateľskej dokumentácie a realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii.

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry a zdravotníckych asistentov v nemocniciach, domovoch dôchodcov a rehabilitačných centrách v Rakúsku. Informácie o voľných pracovných miestach v konkrétnych zariadeniach nájdete na našej webovej stránke www.buducnost-zdravotnictva.com. Informácie vám radi poskytneme aj telefonicky na +421 902 443 542.

Ponúkame:
- Prácu na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, na trvalý po dohode čiastočný pracovný úväzok
- Plat: zdravotná sestra od 2500 € v čistom mesačne, odborný zdravotnícky asistent PFA od 2250 € v čistom mesačne, zdravotnícky asistent od 2000 € v čistom mesačne + príplatky za nočné, nedele a sviatky, 13. a 14. plat
- Ubytovanie: Zabezpečené a plne hradené zamestnávateľom + príspevok na cestovné 300 €
- Flexibilný plán služieb, nárok na dovolenku 5 týždňov, zdravotné a sociálne poistenie v Rakúsku a iné benefity!
- Sprostredkovanie práce a všetky naše asistenčné a poradenské služby sú pre vás ZADARMO!

Podmienky prijatia:
- uznané vzdelanie zdravotnej sestry alebo zdravotníckeho asistenta v Rakúsku
- zápis do registra zdravotníckych povolaní v Rakúsku/dočastne výnimka možná
- pokročilá znalosť nemeckého jazyka B1-B2
Ak spĺňate uvedené podmienky zašlite nám štrukturovaný životopis v nemeckom jazyku spolu s osvedčením o uznanom vzdelaní zdravotnej sestry/asistenta v Rakúsku alebo nás kontaktujte telefonicky +421 902 443 542

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Rakúska personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo, zdravotná sestra/brat, zdravotnícky asistent

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Anerkennung/uznanie vzdelania v Rakúsku, zápis do registra zdravotníckych povolaní a znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4354774  Dátum zverejnenia: 15.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac