Zdravotná sestra/asistent Rakúsko

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Oberösterreich, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
3 200 EUR/mesiac+ príplatky navyše, 13.a14.plat, ubytovanie zadarmo, lacné stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre kvalifikovaný zdravotnícky personál v rôznych regiónoch horného Rakúska a v okolí mesta Salzburg. Stabilná práca s nadštandardným platom a ubytovaním ZADARMO! Výhodou je aj neďaleká vzdialenosť českých hraníc, práca je vhodná aj pre pendlerov.

- Práca v rezidenciách pre seniorov, v bežných domovoch dôchodcov, v rehabilitačných centrách ako aj v nemocniciach na rôznych oddeleniach
- Pracuje sa výhradne len na rakúsku pracovnú zmluvu, sociálne a zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom
- Zamestnávateľ ponúka nadštandardný plat: základný mesačný brutto plat zdravotnej sestry od 3200 EUR, zdravotnícky asistent plat od 2700 EUR + extra príplatky za nočné, víkendy a sviatky, 13. a 14. plat je samozrejmosťou
- Výhodné pracovné podmienky, flexibilný pracovný čas a rôzne pracovné modely tzv. Gleitzeit
- Ubytovanie je plne hradené zamestnávateľom, lacné stravovanie

Zaujala vás táto pracovná ponuka? Pošlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku a kópiu uznania vášho vzdelania v Rakúsku na našu emailovú adresu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Domovy dôchodcov, nemocnice a rehabilitačné kliniky na území horného Rakúska a v okolí mesta Salzburg.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo, zdravotná sestra/zdravotnícky asistent

1. Vzdelanie zdravotnej sestry alebo zdravotníckeho asistenta uznané v Rakúsku
2. Pokročilá znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1-B2

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4176575  Dátum zverejnenia: 6.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac