Zdravotná sestra Nemecko- Bavorsko

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Bavaria, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 600 EUR/mesiaczabezpečené ubytovanie, štedré príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame vám pracovnú príležitosť s možnosťou skvelého zárobku v oblasti intenzívnej zdravotnej starostlivosti vo WG ( Wohngemeinschaft) zariadeniach s kapacitou od 5-12 pacientov . Zariadenia sa nachádzajú v oblasti juho-východného Bavorska, v blízkosti hraníc s Rakúskom, len pár hodín od domova!

Pre okamžitý nástup je nutné potvrdenie o uznanom vzdelaní v Nemecku -Urkunde/Anerkennung.

- Základný plat v závislosti od vzdelania, špecializácie a od počtu odpracovaých rokov od 3100 € bruto mesačne mit Basiskurs + vysoké prirážky za nočné, víkendy a sviatky
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu, na dobu neurčitú, pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
- práca je možná aj na turnusy 14/14, pokojné pracovné prostredie, 8-10 alebo 12 hodinové služby podľa dohody
- možnosť skúšobného dňa v zariadení /Schnuppertag/ pre uchádzačov so skúsenosťami v odbore aj bez nich
- izba s pripojením na internet zabezpečená zamestnávateľom v blízkosti pracoviska
- ďalšie školenie sestier v intenzívnej starostlivosti financované zamestnávateľom
- dovolenka 29 dní, v prípade nočných služieb +2 dni navyše, dôchodok financovaný zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite životopis v nemeckom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Zariadenia sa nachádzajú priamo na hranici s Rakúskom, sú špecializované na poskytovanie respiračnej a intenzívnej starostlivosti (pacienti s tracheostómiou) práca v tíme vo WG - Wohngemeinschaft - pozostávajúce z 5 až 12 jednolôžkových izieb. Možnosť práce aj v domácej intenzívnej starostlivosti 1:1

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo, intenzívna zdravotná strarostlivosť

- ukončené vzdelanie zdravotnej sestry uznané v Nemecku
- predchádzajúce znalosti v oblasti intenzívnej starostlivosti alebo respiračnej starostlivosti sú výhodou

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4114898  Dátum zverejnenia: 1.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 600 EUR/mesiac