Zdravotná sestra Intensivpflege Mníchov,Nemecko, aj na turnusy

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
od júna
Mzdové podmienky (brutto)
3 600 EUR/mesiacubytovanie zadarmo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BAVORSKO -Mníchov. Práca v modernom zariadení zameranom na poskytovanie intenzívnej zdravotnej starostlivosti v domácom prostredí. (Wohngemeinschaft)Poskytovanie zdravotnej starostlivosti ľuďom, ktorí sa už sami o seba nedokážu postarať, sú po vážnej nehode alebo chorobe a sú odkázaní na starostlivosť druhých.

° Nemecká pracovná zmluva nezávislá od pacienta, plný alebo čiastočný pracovný úväzok
° 12- hodinové pracovné zmeny, denné alebo nočné, zariadenie je vybavené špičkovú medicínskou technikou
° Možnosť pracovať aj na TURNUSY 14-16 dní po prípade viacej dní, v závislosti od dohody
° základný plat od 3300€ brutto + príplatky, presný plat sa dozviete na pohovore, prihliada sa na vzdelanie, špecializácie a skúseností v odbore
° Nárok na dovolenku 30 dní
° Kapacita zariadenia je max. 12 pacientov, jednolôžkové izby, aktuálne je v zariadení 8 pacientov
° Bývanie v najlukratívnejšej štvtri Mníchova, prvé 3 mesiace zadarmo, potom 200 €/mesiac, MHD približne 500 metrov od bytu, parkovanie súčasťou bytu zdarma
° Možnosti ďalšieho vzdelávania sa v oblasti intenzívnej starostlivosti ako aj ďalšie rozvojové príležitostí

K vašej žiadosti je potrebné zaslať životopis v nemeckom jazyku, pracovný pohovor prebieha online

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Zariadenie sa nachádza v hornobavorskom okrese Mníchov v jednom z najbohatších miest Nemecka. Pokojná štvrť, v ktorej býva veľa známych prominentov. Kapacita zariadenia je max. 12 pacientov, jednolôžkové izby, aktuálne je v zariadení 8 pacientov na 6 sestier.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

intenzívna starostlivosť

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

° Vzdelanie zdravotnej sestry, uznané v Nemecku
° Špecializácia v odbore a skúsenosti s prácou na jednotkách intenzívnej starostlivosti

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4077526  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 600 EUR/mesiac