Hľadáme nového kolegu! Operátor výroby - nástupný bonus do výšky 500 Eur + benefit na dochádzanie do výšky 60 Eur

BUDIŠ a. s.

Miesto práce
Lúka
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacmzda po zaučení môže byť do 1400€/ mesačne s príplatkami + nástupný bonus do výšky 500 Eur + benefit na dochádzanie do výšky 60 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká na danej pozícii?

* obsluha strojov linky na stáčanie nápojov,
* práca v tíme,
* starostlivosť o zverené zariadenie,
* práca na plný úväzok – 3 zmenná prevádzka.

* dynamizácia mzdy na základe rastúcich skúseností a efektivity pracovníka
* možnosť získania mesačnej mimoriadnej odmeny v závislosti od pracovných výsledkov zamestnanca
* ročná odmena v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti,
* práca v stabilnej spoločnosti a rastúca prevádzka Lúka s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu,
* zľavnené služby vo vybraných rekreačných zariadeniach,
* palivová zľava vo vybraných čerpacích staniciach,
* možnosť pravidelných športových aktivít prostredníctvom programu Multisport,
* zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
* otvorenú a priateľskú firemnú kultúru,
* a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude o Vás spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinársky alebo technický odbor

Vodičský preukaz

B

Čo pozícia vyžaduje?
* vytrvalosť a presnosť,
* komunikačné schopnosti,
* samostatnosť, zodpovednosť,
* ochota pracovať s vysokým nasadením,
* flexibilita a práca pod tlakom,
* kladný vzťah k dodržiavaniu hygienických predpisov,
* spoluprácu v tíme,
* výhodou je bydlisko z okolia Lúky (Piešťany, Nové Mesto nad Váhom).

BUDIŠ a. s. je moderná spoločnosť zastrešujúca popredné výrobné závody s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a predaja širokej škály nealkoholických nápojov na slovenskom trhu ako sú: • BUDIŠ • FATRA • GEMERKA • ZLATÁ STUDŇA • LOKÁLKA• PFANNER • SUNQUICK •
Viac sa o nás dozviete na: https://www.budis.sk/sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Musilová
E-mail: poslať životopis
ID: 4489533  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac