Analytik supply chain Junior

BUDIŠ a. s.

Miesto práce
Lúka
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacmzdové ohodnotenie sa odvíja od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme analytika so zameraním na výrobno-logistickú oblasť, v ktorého náplni práce bude:

* pravidelný reporting dát logistiky a výroby,
* príprava a spracovanie výrobno-logistických analýz,
* operatívne spracovanie analýz podľa zadania,
* zameranie sa na vyhodnocovanie výkonnosti skladových procesov, nákladov na prepravu,
* tvorba výrobno-logistických kalkulácií,
* vypracovávanie analýz a reportov,
* aktívne vyhľadávanie príležitostí, kde zefektívniť chod supply chain a úzka spolupráca s manažmentom.

Čo Vám ponúkame navyše?

* dynamická práca v stabilnej spoločnosti,
* zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
* kurz anglického jazyka,
* možnosť pravidelných športových aktivít prostredníctvom programu Multisport,
* možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
* veľmi príjemný kolektív,
* firemné spoločenské a športové akcie,
* a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia.

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je ak máš skúsenosti a znalosti v:
* systéme NAVISION,
* SQL a v dátovej oblasti,
* BI nástrojoch (napr. Tibco Spotfire alebo Power BI).

Hľadáme práve teba, ak máš:
* praktické skúsenosti v oblasti supply chain (výroba a logistika),
* analytické myslenie - vieš si pospájať informácie tak, aby si prišiel na najlepšie riešenie a vieš sa na veci pozrieť z rôznych strán,
* správny prístup - práca ťa baví a napĺňa, nechodíš si len cvakať svoju osmičku,
* zodpovednosť - či už v prístupe k úlohám, firme ale aj k sebe samému,
* otvorené myslenie - nebojíš sa pýtať, vieš si priznať chybu a vypočuť si spätnú väzbu aj bez servítky,
* sedliacky rozum - a dokážeš ho použiť v praxi,
* komunikačné zručnosti - komunikácia naprieč firmou,
* vynaliezavosť / proaktívnosť - tam kde iný vidí problém, ty nájdeš riešenie,
* dôslednosť - máš zmysel pre detail a nič ti neujde,
* tímovosť - veríš, že MY je viac ako JA.

BUDIŠ a. s. je moderná spoločnosť zastrešujúca popredné výrobné závody s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a predaja širokej škály nealkoholických nápojov na slovenskom trhu ako sú: • BUDIŠ • FATRA • GEMERKA • ZLATÁ STUDŇA • LOKÁLKA• PFANNER • SUNQUICK •
Viac sa o nás dozviete na: https://www.budis.sk/sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4214438  Dátum zverejnenia: 2.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac