Referent/-ka expedície

BUDIŠ a. s.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac+ možnosť získania variabilnej zložky do výšky 20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý je priateľský, ochotný učiť sa a otvorený novým pracovným výzvam.

Ako bude vyzerať pracovná náplň?
* kompletná príprava a spracovanie dokladov a ďalších náležitostí súvisiacich s dodávkou, príp. reklamáciu alebo vrátením tovaru,
* príjem, spracovanie a odvod hotovostných platieb,
* participácia na zabezpečení servisu pre sklad a vodičov,
* analýza konkrétnych požiadaviek zákazníkov a koordinácia ich plnenia v stanovených termínoch,
* vystavovanie, spracovanie a zabezpečenie príslušných expedičných dokladov pre zákazníka,
* schvaľovanie položiek k preprave resp. položiek k prevzatiu,
* vedenie evidencie odoslaného a prijatého tovaru,
* kontrola správnosti všetkých náležitosti daňových a účtovných dokladov.

Čo Vám ponúkame navyše?
* finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej náplni,
* dynamická práca v stabilnej spoločnosti,
* možnosť sebarealizácie a osobnostného rastu,
* možnosť získania finančnej odmeny v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti,
* zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
* možnosť pravidelných športových aktivít prostredníctvom programu Multisport,
* možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
* veľmi príjemný kolektív,
* firemné spoločenské a športové akcie,
* a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude spracúvať Vaše osobné údaje za účelom: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky úspechu?
* dynamická a proaktívna osobnosť,
* rýchlosť, presnosť, zameranie na detail,
* analytické myslenie
* schopnosť samostatne pracovať, rozhodovať sa,
* príjemné vystupovanie a organizačné schopnosti,
* flexibilita a odolnosť voči stresu,
* ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe,

* prax vo fakturácii a skladovej evidencii je výhodou.

BUDIŠ a. s. je moderná spoločnosť zastrešujúca popredné výrobné závody s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a predaja širokej škály nealkoholických nápojov na slovenskom trhu ako sú: • BUDIŠ • FATRA • GEMERKA • ZLATÁ STUDŇA • LOKÁLKA• PFANNER • SUNQUICK •
Viac sa o nás dozviete na: https://www.budis.sk/sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4182744  Dátum zverejnenia: 6.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac