Vodič vysokozdvižných vozíkov - skladník

BUDIŠ a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aký bude charakter pracovnej náplne?
* manipulácia s paletami hotových výrobkov, nakládka, vykládka,
* príjem a výdaj tovaru na sklad podla sprievodných dokladov,
* príprava zmiešaných paliet tovaru pre zákazníka podľa dokladov – picking,
* obsluha VZV,
* práca so skenerom – evidencia a kontrola šarží tovaru,
* podklady k objednávaniu tovaru na sklad,
* iné skladovacie práce (inventúry, evidencia teploty v sklade, upratovanie skladových priestorov).

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 000 €

Ako znie naša ponuka?
* finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej náplni,
* dynamická práca v stabilnej spoločnosti,
* príjemný kolektív,
* iné.

Ak prejavíte záujem na obsadzovanú pracovnú pozíciu v našej spoločnosti zverejnenú na stránke www.profesia.sk, a prostredníctvom zdroja www.profesia.sk sprístupníte Vaše osobné údaje spoločnosti v rozsahu údajov, ktoré ste uviedli do životopisu a do žiadosti o prijatie do zamestnania, spoločnosť bude o Vás spracúvať Vaše osobné údaje na účel: výberu uchádzačov o zamestnanie na obsadzované pracovné miesto. Právnym základom spracúvania osobných údajov je čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia GDPR: realizovanie predzmluvných vzťahov, na ktorý spoločnosť nepotrebuje Váš súhlas. Poskytnutie osobných údajov je Vašou slobodnou voľbou, ak údaje spoločnosti neposkytnete, spoločnosť nebude môcť posúdiť Vašu vhodnosť na obsadzované pracovné miesto a nebude Vás môcť pozvať na pohovor.

V prípade veľkého počtu prijatých životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.10.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky úspechu?
* platný preukaz na vysokozdvižný vozík je podmienkou,
* prax na vysokozdvižnom vozíku výhodou,
* vodičský preukaz skupiny B - podmienkou,
* zručnosti s prácou na PC.
* ochota pracovať s vysokým nasadením,
* zodpovedný prístup k práci, flexibilita, komunikatívnosť, organizačné schopnosti.

BUDIŠ a. s. je moderná spoločnosť zastrešujúca popredné výrobné závody s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a predaja širokej škály nealkoholických nápojov na slovenskom trhu ako sú: • BUDIŠ • FATRA • GEMERKA • ZLATÁ STUDŇA • LOKÁLKA• PFANNER • SUNQUICK • AFRICOLA • GINGER MANIA.

V rámci modernizácie a neustáleho rozširovania firemných aktivít hľadáme do svojho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať na podpore našich výnimočných produktov prvotriednej kvality a chuti, akými sú naše minerálne a pramenité vody a nealkoholické nápoje.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BUDIŠ a. s.
Budiš
038 23 Dubové

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Jánošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3762601   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 000 €